Özel Dersler

Eğitimler > Özel Dersler

Özel Dersler

Özel Dersler

Özel ders eğitimlerimiz birebir özel ders şeklinde düzenlemektedir.  Ayrıca ikişerli üçerli mini gruplar şeklinde de özel ders eğitimlerimiz verilebilmektedir.

Özel ders eğitimlerimiz size özel olarak hazırlanmaktadır ve sizlerin amaç ve hedefleri esas alınarak oluşturulmaktadır.  Seviyeniz esas alınarak sizlere danışmanımız tarafından özel paket ders eğitimi sunulmaktadır. 

Özel  Ders eğitimlerinizi size özel yer ve zamanda alabilirsiniz, dilerseniz iş yerinizde olabilir, dilerseniz evinizde olabilir.   İstediğiniz gün ve saatlerde size özel ders hizmeti sunuyoruz.  Eğitimsel planlamanızı ve eğitiminizin süresini danışmanımızla birlikte yapıp dilediğiniz zamanda eğitiminizi tamamlayabilirsiniz veya süresini esnetebilirsiniz.   
Özel ders eğitimlerimiz Uluslararası ülkelerce kabul edilen CEF ( Avrupa Ortak Eğitim Çerçevesi ) kriterlerine uygun olarak hazırlanmaktadır.  Katılımcılarımız derslerini tercihlerine göre İngilizce öğretmenliği bölümünden mezun deneyimli Türk öğretmenlerimizden veya ana dili İngilizce olan İngilizce öğretmenliği sertifikasına (CELTA, TEFL) sahip üniversite mezunu yabancı öğretmenlerden alabilirler.

Eğitim felsefemiz yabancı dili ‘yaşam için öğrenme’ amacına dayanmaktadır. Bu amaçla Eğitim programlarımız siz değerli katılımcılarımızın gerçek ihtiyaçlarına hizmet edecek şekilde hazırlanmaktadır.

‘Programlara göre öğrenci’ değil,  ‘öğrencilere göre program’ eğitim anlayışımızın özünü oluşturmaktadır.  Esnek program yapımız bu amaca hizmet etmektedir.   
Dolayısıyla, eğitim yöntem ve tekniklerimiz strateji odaklı olup, öğrencilerimizin bireysel öğrenme beceri ve özelliklerine uygun olarak belirlenmektedir.

Özel derslerimiz Eğitim Direktörümüzce hazırlanan müfredat doğrultusunda sunulmaktadır. Eğitimlerimiz;  Özel Ders  İngilizce,  Özel Ders TOEFL, Özel Ders IELTS, Özel Ders SAT, Özel Ders GMAT,  Özel Ders Hazırlık Atlama, Özel Ders Proficiency, Özel Ders YDS, Özel Ders  İş İngilizcesi (Business English), Özel Ders Hukuk İngilizcesi, Özel Ders Mesleki  İngilizce ( Bankacılık ve Finans, Turizm, Tıp vb.), Özel Ders Junior English gibi tüm alanlara yönelik olarak verilmektedir.

Etiketler