İngilizce

Eğitimler > Özel Dersler > İngilizce

İngilizce

İngilizce

1-Neden Eğitim Özel ders şeklinde tercih edilmelidir?
Özellikle zaman ve planlama açısından en çok tercih edilendir.

2-Özel Dersin grup ortamına göre avantajları nelerdir?
Gruba tabi olmamanız, size özel müfredat hazırlanması ve farklı alt yapıdan gelen ve farklı hedefleri bulunan diğer katılımcılarla aynı sisteme tabi tutulmayıp zaman kaybınızın önlenmesi, sizinle alakası olsa da vakit kaybına yol açabilecek genel alıştırmalar gibi daha pek çok avantajı bulunmaktadır.

3-Özel Ders’te saatlerin ayarlanması konusunda tam olarak nasıl artılar bulunmaktadır?
Size uygun gün ve saat danışmanlarca belirlenip planlama size özel yapılmaktadır.

4-Özel Ders istenilen yerde tercih edilebilir mi?
Evet Özel ders eğitiminizi isterseniz ofisinizde isterseniz evinizde bireysel olarak ya da mini gruplar şeklinde tercih edebilirsiniz.

5-Özel Ders maliyet açısından çok daha yüksek midir?
Özel İngilizce paket ders eğitimleri daha maliyetli gibi görünse de aslında tam olarak öyle değildir. Zira özel ders eğitimleri size özel olacağı için daha hızlı yol alma şansınız bulunmaktadır gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğiniz sürece, bu da size vakit kazandıracak böylece daha kısa zamanda eğitiminizi bitirmenizi sağlayacak ve belki de grup ortamındaki kadar saat almanız gerekmeyecek ve ödeme yapmak durumunda kalmayacaksınız. Vakit söz konusu olduğu zaman durum çok önemlidir günümüzde zira para geri kazanabilen bir şeyken vakit tekrar geri gelmemektedir.

6-Özel ders kimler için en çok uygundur?
Aslında şüphesiz günümüzde günlük koşuşturması olan çok yoğun saatler ve tempoda çalışan adaylar, yöneticiler, işyeri sahipleri gibi için çok ideal olduğu şüphesizdir. Diğer taraftan farklı zihinsel ya da fiziksel yoğunluğun içinde de olan tüm adaylar için de (ev hanımı, öğrenci vs.)özellikle idealdir çünkü programda tamamen siz ve eğitmeniniz olacağınız için sizin eksilerinize veya artılarınıza yönelik bir çalışma olacaktı. Dolayısıyla verimi de bu doğrultuda çok daha fazla olacaktır.

7-Grup olarak birkaç kişi bir araya gelindiğinde indirim yapılmakta mıdır?
Aynı firma içinde bulunup seviyeleri aynı olan kişiler için alternatif ödeme planları bulunmaktadır. Ya da tanıdık veya farklı kişilerin bir araya gelmesiyle oluşan mini gruplara yönelik de alternatif ödeme imkanları mevcuttur özel ders eğitimlerinde.

Etiketler